SEBUT HARGA MEMBEKAL, MENGHANTAR DAN MENYUSUN MAKANAN TEKNOLOGI RETORT UNTUK KEPERLUAN BENCANA, JABATAN KEBAJIKAN MASYARAKAT NEGERI SELANGOR TAHUN 2026
| Pegawai Bertanggungjawab 1 | Pegawai Bertanggungjawab 2 | ||
|---|---|---|---|
| Nama | HELME SHAH BIN ABDUL RAHMAN | Nama | AMYRA BINTI AMERAN |
| E-mel | helme@jkm.gov.my | E-mel | amyraa@jkm.gov.my |
| No. Tel | 0355448695 | No. Tel | 0355448695 |
| Jabatan | Unit Perolehan JKMNS | Jabatan | Unit Perolehan JKMNS |
| Tarikh | Tajuk | |
|---|---|---|
| 02/09/2026 | RALAT- TEMPOH KONTRAK PADA KENYATAAN TAWARAN DI MUKA SURAT 7 | Selanjutnya |
Maklumat Sebut Harga
| Petender | Jabatan Kebajikan Masyarakat Negeri Selangor |
|---|---|
| No. Sebut Harga | JKMNS/SH/04/2026 |
| Tarikh Iklan | 2 Sep 2026 - 9 Sep 2026 |
| Tarikh Jual | 2 Sep 2026 - 9 Sep 2026 |
| Tarikh Tutup | 9 Sep 2026 |
| Masa Tutup | 12:00 PM |
| Tempat Hantar |
Jabatan Kebajikan Masyarakat Negeri Selangor Unit G6, Tingkat G, IDCC Shah Alam Jalan Pahat L 15/L 40200 Shah Alam Selangor Darul Ehsan |
| Kebenaran Khas | |
| Syarikat Dibawah Daerah Sahaja | SELURUH SELANGOR |
| Harga Dokumen | RM 10.00 |
Syarat Sebut Harga
JABATAN KEBAJIKAN MASYARAKAT NEGERI SELANGOR
KENYATAAN SEBUT HARGA
SEBUT HARGA MEMBEKAL, MENGHANTAR DAN MENYUSUN MAKANAN TEKNOLOGI RETORT UNTUK KEPERLUAN BENCANA, JABATAN KEBAJIKAN MASYARAKAT NEGERI SELANGOR TAHUN 2026
Tawaran adalah dipelawa kepada Penyebut Harga yang berdaftar dengan UPEN dan Kementerian Kewangan Malaysia dalam bidang perkhidmatan di bawah bidang atau sub bidang yang berkaitan sahaja dan masih berkuatkuasa dibenarkan menyertai Sebut Harga berikut:
|
No. Sebut Harga |
Tajuk Perolehan |
Kelayakan Penyebut Harga |
Tarikh & Tempat Dokumen Mula Dijual |
Harga Dokumen |
|
JKMNS/SH/04/2026 |
Sebut Harga Membekal, Menghantar Dan Menyusun Makanan Teknologi Retort Untuk Keperluan Bencana, Jabatan Kebajikan Masyarakat Negeri Selangor Tahun 2026
|
Penyebut Harga dipelawa daripada pembekal-pembekal tempatan yang BERDAFTAR dengan Kementerian Kewangan Malaysia di bawah kod bidang kod bidang 040102 (Makanan Dan Minuman (Tin, Botol Dan Bungkus),
Berdaftar dengan Unit Perancang Ekonomi (UPEN), Selangor
Berdaftar dengan Suruhanjaya Syarikat Malaysia (SSM) yang sijil masih berkuatkuasa
|
2 September 2026 Dokumen Sebut Harga akan dijual dan dimuat turun melalui laman sesawang Sistem Tender Online Selangor 2.0
|
RM10.00 |
Dokumen Sebut Harga akan dijual dari 2 September 2026 hingga 9 September 2026 sebelum jam 12.00 tengahari dengan cara dimuat turun melalui laman sesawang Sistem Tender Online Selangor 2.0. Dokumen Sebut Harga TIDAK akan dijual selepas tempoh ini. Dokumen Sebut Harga yang telah diisi dengan lengkap hendaklah dikemukakan secara MANUAL dengan memasukkan ke dalam Peti Sebut Harga seperti di alamat di bawah tidak lewat dari jam 12.00 tengah hari pada 9 September 2026. Sebut Harga yang lewat dihantar TIDAK akan diterima. Sampul Sebut Harga hendaklah dicatatkan tajuk Sebut Harga Membekal, Menghantar Dan Menyusun Makanan Teknologi Retort Untuk Keperluan Bencana, Jabatan Kebajikan Masyarakat Negeri Selangor Tahun 2026 dan Nombor Sebut Harga di penjuru atas kiri sampul surat dialamatkan kepada:
Jabatan Kebajikan Masyarakat Negeri Selangor
Unit G6, Tingkat G, IDCC Shah Alam
Jalan Pahat L 15/L
40200 Shah Alam
Selangor Darul Ehsan
Kod-Kod Bidang
| Kod Bidang MOF | 040102 MAKANAN, MINUMAN DAN BAHAN MENTAH > MAKANAN, MINUMAN DAN BAHAN MENTAH KERING/BASAH > MAKANAN DAN MINUMAN (TIN,BOTOL DAN BUNGKUS) |
|---|
Dokumen Meja Terkawal
| Nama | Saiz | Jenis |
|---|