SEBUTHARGA MEMBEKAL PAKAIAN SERAGAM DAN BAJU KORPORAT DI JABATAN PENGAIRAN DAN SALIRAN DAERAH KUALA SELANGOR TAHUN 2026
| Pegawai Bertanggungjawab 1 | Pegawai Bertanggungjawab 2 | ||
|---|---|---|---|
| Nama | Mohd Hanif Bin Sani | Nama | Mohd Yusrizal bin Mohd Amiruddin |
| E-mel | mohdhanif@waterselangor.gov.my | E-mel | yusrizal@waterselangor.gov.my |
| No. Tel | 0332897569 | No. Tel | 0332897569 |
| Jabatan | JPS KUALA SELANGOR | Jabatan | JABATAN PENGAIRAN DAN SALIRAN DAERAH KUALA SELANGOR |
| Tarikh | Tajuk | |
|---|---|---|
| 03/09/2026 | SEBUTHARGA MEMBEKAL PAKAIAN SERAGAM DAN BAJU KORPORAT DI JABATAN PENGAIRAN DAN SALIRAN DAERAH KUALA SELANGOR TAHUN 2026 | Selanjutnya |
Maklumat Sebut Harga
| Petender | Jabatan Pengairan dan Saliran Daerah K. Selangor |
|---|---|
| No. Sebut Harga | JPS/N/KS/B13(27)/78/2026(SH) |
| Tarikh Iklan | 24 Aug 2026 - 9 Sep 2026 |
| Tarikh Jual | 2 Sep 2026 - 9 Sep 2026 |
| Tarikh Tutup | 9 Sep 2026 |
| Masa Tutup | 12:00 PM |
| Tempat Hantar | Jabatan Pengairan dan Saliran Daerah Kuala Selangor, Jalan Stadium, 45000 Kuala Selangor, Selangor |
| Tarikh & Masa Taklimat | 2 Sep 2026 10:15 |
| Alamat Taklimat |
Bilik Mesyuarat Malawati 1, Jabatan Pengairan dan Saliran Daerah Kuala Selangor
Kehadiran taklimat adalah diwajibkan |
| Kebenaran Khas | |
| Syarikat Bumiputera Sahaja | |
| Syarikat Dibawah Daerah Sahaja | SELURUH SELANGOR |
| Harga Dokumen | RM 30.00 |
Syarat Sebut Harga
1. Tawaran adalah dipelawa daripada penyebutharga bertaraf Bumiputera yang sah berdaftar dan masih berkuatkuasa dengan Kementeriaan Kewangan Malaysia ( Kod Bidang 020801 & 020802 ).
2. Pengesahan syarikat oleh agensi Jabatan Pengairan dan Saliran, HANYA di buat di Ibu Pejabat Jabatan Pengairan dan Saliran Negeri Selangor, Tingkat 5, Blok Podium Selatan, 40626 Shah Alam,Selangor Darul Ehsan.
3. Bayaran boleh dibuat secara on-line dengan menggunakan kad kredit melalui sistem e-tender/sebutharga (http://tender.selangor.gov.my). Semua dokumen sebutharga yang dimuat turun bagi tajuk sebutharga ini mestilah dicetak dan diisi dengan lengkap sebelum dihantar.
4. Dokumen atau borang tawaran sebutharga hendaklah diisikan dengan lengkap dan dimasukkan ke dalam sampul surat dan dituliskan nombor Sebutharga di sebelah atas kiri sampul surat tersebut dan dimasukkan ke dalam Peti Sebutharga Jabatan Pengairan dan Saliran Daerah Kuala Selangor sebelum atau pada jam 12.00 tengahari 09hb. September 2026 beserta dokumen-dokumen wajib Lesen Kewangan MOF, SSM, UPEN, PERKESO, dan Sijil Pematuhan Cukai (Tax Compliance Certificate – TCC) Bagi Perolehan Kerja. Jika masih PKP tarikh tutup akan dilanjutkan sehingga tamat tempoh PKP dan akan dimaklumkan dari masa ke semasa,
5. Jabatan Pengairan dan Saliran Daerah Kuala Selangor tidak terikat untuk menerima tawaran terendah atau mana-mana tawaran sebutharga.
6. Sesi Pendaftaran akan diadakan pada 02hb September 2026 bermula jam 9.00 pagi hingga 10.00 pagi di Pekarangan Lobi JPS Kuala Selangor.
7. Sesi taklimat akan diadakan pada 02hb September 2026 pada jam 10.15 pagi di Bilik Mesyuarat Malawati 1, JPS Kuala Selangor
8.Sebarang pertanyaan mengenai sebutharga ini boleh berhubung dengan bahagian Teknikal JPS K.Selangor di talian 03-32891693/03-32891004
Kod-Kod Bidang
| Kod Bidang MOF |
020801 PERABOT, PERALATAN PEJABAT, HIASAN DALAMAN DAN DOMESTIK > PAKAIAN DAN KELENGKAPAN > PAKAIAN DAN 020802 PERABOT, PERALATAN PEJABAT, HIASAN DALAMAN DAN DOMESTIK > PAKAIAN DAN KELENGKAPAN > KELENGKAPAN PAKAIAN |
|---|
Dokumen Meja Terkawal
| Nama | Saiz | Jenis | |
|---|---|---|---|
| DOKUMEN MEJA SH78 2026 | 60.00 kB | application/msword | Muat Turun |